بایگانی نوشته‌ها


بهترین نرم افزار های 2020 برای خلاقان هنر دیجیتال

بهترین نرم افزار های 2020 برای خلاقان هنر دیجیتال

مقدمه : بهترین ابزارهای نرم افزاری هنر دیجیتال ، چشم انداز خلاق را به لرزه انداخته است. در یک زمان کوتاه تعداد گزینه ها در این حوزه به شدت گسترده شده است و اکنون سازندگان برای انتخاب به عنوان بهترین ها دچار مشکل شده اند. این امر رقابت را تشویق کرده است که بسیاری از بهترین سازندگان نرم افزار دیجیتال با افزودن ویژگی ها و قابلیت های جدید به ابزارهای موجود ، در این رقابت یا بهتره گفت مسابقه سطح خود را بالا ببرند و در نتیجه ، بازار از همیشه قوی تر است. زمانی که این سوال ( بهترین نرم افزار برای ایجاد آثار هنری من کدام است) به زبان می آید برای پاسخ به این سوال ، در اینجا ، ما بهترین نرم افزار های هنر دیجیتال و تصویرسازی موجود در حال حاضر را گردآوری و بررسی کرده ایم.(برای ادامه بر روی تیتر بالا کلیک کنید)

60 ژانر متفاوت در عکاسی که نیازمند دانستن آن هستید

60 ژانر متفاوت در عکاسی که نیازمند دانستن آن هستید

مقدمه : به طور کلی در دنیای عکاسی ، ما با عکس های مختلفی روبرو می شویم که دانستن اینکه یک عکس در کدام گروه قرار میگیرد ، دانش عکاسی ما را بالا می برد . من لیستی از 60 نوع مختلف عکس تهیه کردم که شما می توانید خود را با هر سبک عکاسی آشنا کنید . (برای ادامه بر روی تیتر بالا کلیک کنید)

انواع دوربین های مورد استفاده در عکاسی

انواع دوربین های مورد استفاده در عکاسی

مقدمه : فن آوری های مدرن ، نه تنها تبدیل به یک چیز عادی روزمره شده است (بر خلاف نسل های قبلی که فقط  film camera ها در دسترس بودند) ، بلکه انواع بیشتری از دوربین ها نیز متناسب با سبک و نیاز هر عکاس مشتاق و علاقه مندان به عکاسی ساخته می شوند.من مطمئن هستم که شما برخی از آنها را از قبل می شناسید. اگر متوجه شدید کدام یک را باید برای عاکس داشته باشید ، ادامه دهید. آشنایی با محبوب ترین انواع دوربین ، برای عکاسی اولین قدم برای یافتن بهترین دوربین برای شماست. چه مبتدی ، چه حرفه ای و چه برای سرگرمی ، نوع خاصی از دوربین را برای خود از طریق این توضیحات در انتها پیدا خواهید کرد که متناسب با نیازهای سبک زندگی و عکاسی شما خواهد بود. پس (برای ادامه بر روی تیتر بالا کلیک کنید)

۷ لنز  مورد استفاده در عکاسی معماری

۷ لنز مورد استفاده در عکاسی معماری

مقدمه : هنگامی که صحبت از عکاسی از معماری و املاک و مستغلات می شود ، زوایای وسیع بسیار مهم هستند. گرفتن عظمت یک مکان و ایجاد جذابیت آن بسیار مهم است. برخی از بهترین عکاسان املاک و مستغلات می گویند هر نور موجود در محل باید در صورت امکان روشن و طبیعی باشد در حالی که برخی دیگر تمایل دارند فلش را به مناطق دیگر (مانند پشت مبل) اضافه کنند تا فضایی حتی جذاب تر ایجاد شود. در حالی که شما نیازی به گرانترین پروژکتور ها و فلش ها ندارید ، لنزهای شما در این مواقع بسیار مهم هستند. ما بررسیهای خود را انجام داده تا برخی از بهترین لنزهای معماری را برای شما پیدا کنیم. پس (برای ادامه بر روی تیتر بالا کلیک کنید)

درباره‌ی نویسنده
مهندس احسان شیدانه مرید
از سال آخر لیسانسم با رشته های هنری در کنار خواندن رشته ی مورد علاقه ام در دانشگاه مثل تصویرسازی ، فیلم ، چهر ه پردازی و.....
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
برچسب‌ها